PuppyCh. MultiCh. MultiGrandCh. SAMANTHA FORTUNATEROSE

  • CMKU/CHI/23063/18
  • BARVA: zlatá, melír, bílé znaky
  • VÝŠKA:  cm
  • VÁHA:  kg
  • CHOVNÁ - 0000000/0000000
 
  • ŠAMPIONÁTY:
  1. SLOVENSKÝ ŠAMPION ŠTĚŇAT
  2. ČESKÝ JUNIOR ŠAMPION
  3. NĚMECKÝ VK JUNIOR ŠAMPION
  4. KLUBOVÝ JUNIOR ŠAMPION CHIHUAHUA KLUBU
  5. ČESKÝ ŠAMPION
  6. ŠAMPION ŠEVERNÍ MAKEDONIE
  7. ŠAMPION ČERNÉ HORY
  8. ŠAMPION JUGOSLÁVIE
  9. ŠAMPION BALKÁNU
  10. ŠAMPION KOSOVA
  11. ŠAMPION FEDERACE BOSNY A HECEGOVINY
  12. ŠAMPION BOSNY A HERCEGOVINY
  13. ŠAMPION CHIHUAHUA KLUBU
  14. ŠAMPION KCHČ
  15. ŠAMPION RUMUNSKA
  16. GRAND ŠAMPION SEVERNÍ MAKEDONIE
  17. GRAND ŠAMPION ČERNÉ HORY
  18. GRAND ŠAMPION KOSOVA
  19. GRAND ŠAMPION BOSNY A HERCEGOVINY
  20. GRAND ŠAMPION ČR
  21. LAUDAE CHAMPION OF THE RUMONIA
  22. GRAND ŠAMPION CHIHUAHUA KLUBU
  23. INTERŠAMPION
 HODNOCENÍ A TITULY              
VN1 4   VÝBORNÝ .   VSVV .
VN2 .   J. VÍTĚZ TŘ. 1   VETERÁN E.W. .
VN3 .   J. KLUBOVÝ VÍTĚZ 2   RES. VETERÁN E.W. .
VN4 .   CAJC 6   VETERÁN WW. .
VN .   RES. CAJC 2   RES.  VETERÁN WW. .
BEST BABY .   BOJ 3   KRAJSKÝ VÍTĚZ 1
BIS BABY .   J.BIS 1   VÍTĚZ KLUBOVÉ  VÝSTAVY 1
RES. BIS BABY .   R. J.BIS .   NÁRODNÍ VÍTĚZ 1
EVROPSKÁ NADĚJĚ  .   J.EVROPA W. .   VÍTĚZ SPECIÁLNÍ VÝSTAVY .
RES.EVROPSKÁ NADĚJĚ .   R. J. EVROPA W. .   EVROPSKÝ VÍTĚZ VÝSTAVY .
SVĚTOVÁ NADĚJĚ  .   J. WORD W. .   RES. EVROPSKÝ VÍTĚZ .
RES.SVĚTOVÁ NADĚJĚ .   R. J. WOLD W. .   SVĚTOVÝ VÍTĚZ VÝSTAVY .
BEST PUPPY .   BOD JUNIOR .   RES. SVĚTOVÝ VÍTĚZ .
BIS PUPPY .   J. VÍTĚZ IX. SKUPINY .   KLUBOVÝ VÍTĚZ 2
RES. BIS PUPPY .   J. VÍTĚZ SPECIÁLNÍ V. .   NEJLEPŠÍ PES/FENA 5
VD1 .   VÍTĚZ TŘÍDY 1   VÍTĚZ PLEMENE / BOB 4
VD2 1   CAC 25   VÍTĚZ OPAČNÉHO POHLAVÍ / BOS 7
VD3 1   RES. CAC 6   NEJ. IX. FCI SKUPINY / BIG / BOG .
VD4 ..   CACIB 7   NEJLEPŠÍ DNE / BOD .
VD ..   RES. CACIB 5   BEST IN SHOW / BIS .
VÝBORNÝ 1 33   CAC ČMKU 1   RES. BEST IN SHOW / RES. BIS .
VÝBORNÝ 2 7   BOV .      
VÝBORNÝ 3 7   VETERÁN BIS .      
VÝBORNÝ 4 2   RES.VETERÁN BIS .   Q-CRUFTS 1

 

INGRUS: https://ingrus.net/chihuahua/en/details/134164 

 

***RODIČE***********************************************************

 

TATÍNEK: JCh. CZE, Klub JCh., 2x Klub Ch., Klub GCh., Ch. CZE,, Ch. ROU, GCh. CZE, Ch. ČMKU SIBIRSKIY BREND PARADISE FOR SOUL

- ( Macenvi Make My Day Nahani x Ch. RUS, Ch. RKF, JCh. RUS Bibirskiy Brend Show Queen 

  • nar. 2014
  • CMKU/CHI/18234/-14/14/15
  • BARVA: krémová s bílou
  • OCENĚNÍ:  JCh. CZ, ClubJCh, Ch CZ, GCh CZ, 4x JCAC, 3x JBOB, 13x CAC, 4x CACIB, 5x BOB, 3x BOS, Qualification for Crufts 2016 , 3x Club Winner, 2x National Winner
  • VÝŠKA: 20 cm
  • VÁHA:
  • BONITAČNÍ KÓD: 0000000/0000000
  • PATELY: 0/0
  • MAJITEL : Markéta Palmová

 

MAMINKA: JCh. KENZIE FORTUNATEROSE

- (Ch. Klub Ch. Nicolas di Branco Picollo x Apolenka Fortunaterose )

  • nar. 29.3.2015
  • CMKU/CHI/ 19021/15/16
  • BARVA: bílá s plavými znaky
  • VÝŠKA: 20 cm
  • VÁHA: 2,5 kg
  • CHOVNÁ - 29.10.2016
  • BONITAČNÍ KÓD: 0000000/0000000
  • OCENĚNÍ DE: 1x VD1, 1 x V3, 4 x V2, 8 x V1, 4x res. CAC VDH, 4x res. klub CAC, 8x CAC VDH, 3x klub CAC VK, 3x klub CAC CKD,1x klub CAC CC, CACIB
  • OCENĚNÍ SK: 4x V2,1x V1, 1x res. CAC, 1x CAC
  • OCENĚNÍ CZ: 5 x VN1, 1x VD4,1x VD3, 2x V, 2x V4, 4x V3, 7x V2, 4x V1, 2x CAJC, 1x BEST OF JUNIOR, KVALIFIKACE CRUFTS 2017, 4x res. CAC, 2x CAC, 2x res CACIB
  • ŠAMPIONÁTY:  ČESKÝ JUNIOR ŠAMPION

 

VÝSTAVNÍ ÚSPĚCHY

*

21.05.2021 22:26

    

   

  • 20* 2.2.2020 - MVP DUO CACIB BRNO- ČESKÝ ŠAMPION

  • třída mezitřída - VÝBORNÁ 1 CAC, RES CACIB
  • Rozhodčí : Tomáš Kučera 
  • ***
  • 19* 1.2.2020 - MVP DUO CACIB BRNO

  • třída mezitřída - VÝBORNÁ 1 CAC, RES CACIB
  • Rozhodčí : Szilvia Gróf 
  • ***
  • 18* 12.1.2020 - NVP BRNO

  • třída mezitřída - VÝBORNÁ 1 CAC, NÁRODNÍ VÍTĚZ, BOS
  • Rozhodčí : Ing. Leoš Jančík / CZ
  • ***
  • 17* 1.12.2019 - MVP CACIB PRAHA

  • třída mezitřída - VÝBORNÁ 3
  • Rozhodčí : Jakub Kruczek
  • ***
  • 16* 30.11.2019 - MVP CACIB PRAHA

  • třída mezitřída - VÝBORNÁ 1 CAC
  • Rozhodčí : Hana Krejčová / CZ
  • ***
  • 15* 28.10.2019 - KLUBOVÁ VÝSTAVA CHIHUAHUA KLUBU HOSTOUŇ

  • třída mladých - VÝBORNÁ 1 CAJC
  • Rozhodčí : Rafal Firts /PL
  • ***
  • 14* 27.10.2019 - SRA HÖCKENDORF - GERMAN JUNIOR CHAMPION VK

  • třída mladých - VÝBORNÁ 1 CAJC JUNIORSKÝ VÍTĚZ SAZKA BEST HÜNDE
  • Rozhodčí : Herr Hana Boelaars /NL
  • ***
  • 13* 26.10.2019 - SRA HÖCKENDORF

  • třída mladých - VÝBORNÁ 2 RES KLUB + VDH CAC
  • Rozhodčí : Herr Peter van Baaren-Grob /NL
  • ***
  • 12* 21.09.2019 - KLUBOVÁ VÝSTAVA KCHČ VÍLANEC
  • třída mladých - VÝBORNÁ 1 CAJC
  • Rozhodčí : Ljožič Želko / SR
  • ***
  • 11* 25.08.2019 - GERMAN WINNER SHOW LIEPZIG 2019

  • třída mladých - VÝBORNÁ 2
  • Rozhodčí : Brotánková /CZ
  • ***
  • 10* 24.08.2019 - IA LIEPZIG 2019

  • třída mladých - VÝBORNÁ 2, RES KLUB + VDH CAC
  • Rozhodčí : 
  • ***
  • 9* 03.08.2019 - KRAJSKÁ VÝSTAVA KLADNO
  • třída mladých - VÝBORNÁ 1, VÍTĚZ TŘÍDY, KRAJSKÝ VÍTĚZ
  • Rozhodčí : Alena Košťálová
  • ***
  • 8* 14.07.2019 - NÁRODNÍ VÝSTAVA MLADÁ BOLESLAV
  • třída mladých - VÝBORNÁ 1, CAJC, BEST OF JUNIOR
  • Rozhodčí : Václava Rybárová
  • ***
  • 23.06.2019 - INTERCANIS
  • třída mladých - VÝBORNÁ 3
  • Rozhodčí : Rafal First
  • ***

  • 8* 25.05.2019 - SPECIÁLNÍ KLUBOVÁ VÝSTAVA KCHČ ŠIMANDA
  • třída mladých - VÝBORNÁ 3
  • Rozhodčí : Tino Pehar
  • ***

  • 7* 01.05.2018 - KLUBOVÁ VÝSTAVA CHIHUAHUA KLUBU HOSTOUŇ
  • třída mladých  - VÝBORNÁ 3
  • Rozhodčí : Antonín Mudra
  • ***
  • 7* 21.04.2019 - MVP CACIB PRAHA
  • třída mladých  -  VÝBORNÁ 2
  • Rozhodčí : 
  • ***
  • 7* 14.04.2019 - 10. IRA CHEMNITZ 2019
  • třída mladých  - VELMI DOBRÁ 2
  • Rozhodčí : 
  • ***

    6* 31.3.2019 - SRA HÖCKENDORF

  • třída mladých - VÝBORNÁ 4
  • Rozhodčí : Linda Reinelt Gebauer (D)
  • ***
  • 5* 30.3.2019 - SRA HÖCKENDORF 
  • třída mladých - VÝBORNÁ 1 CAJC VK+VDH, BOJ, BEST HÜNDE, BEST OF BREED, BISS JUNIOR
  • Rozhodčí : Ray O´Neill / Irland
  • ***
  • 4* 02.12.2018 - MVP CACIB PRAHA

  • třída štěňat - Velmi nadějná 1
  • Rozhodčí : Adam Ostrowsi /PL
  • ***
  • 28.10.2018 - SLOVENSKÝ ŠAMPION ŠTĚŇAT
  • 3* 28.10.2017 - DANUBE CACIB BRATISLAVA
  • mezitřída - VELMI NADĚJNÁ 1
  • Rozhodčí : I. Vojteková / SK
  • ***
  • 2* 27.10.2017 - DANUBE CACIB BRATISLAVA
  • mezitřída - VELMI NADĚJNÁ 1
  • Rozhodčí : C. Garhöfer / AT
  • ***
  • 1* 26.10.2017 - DANUBE CACIB BRATISLAVA
  • mezitřída - VELMI NADĚJNÁ 1
  • Rozhodčí : J. Šuster / SK

 

  •