Archiv článků

VRH A

01.09.2021 22:56

IDS POHORJE 24.-25.7.2021

25.07.2021 23:00

MVP BRNO

06.06.2021 19:10

*

21.05.2021 22:26

    

   

  • 20* 2.2.2020 - MVP DUO CACIB BRNO- ČESKÝ ŠAMPION

  • třída mezitřída - VÝBORNÁ 1 CAC, RES CACIB
  • Rozhodčí : Tomáš Kučera 
  • ***
  • 19* 1.2.2020 - MVP DUO CACIB BRNO

  • třída mezitřída - VÝBORNÁ 1 CAC, RES CACIB
  • Rozhodčí : Szilvia Gróf 
  • ***
  • 18* 12.1.2020 - NVP BRNO

  • třída mezitřída - VÝBORNÁ 1 CAC, NÁRODNÍ VÍTĚZ, BOS
  • Rozhodčí : Ing. Leoš Jančík / CZ
  • ***
  • 17* 1.12.2019 - MVP CACIB PRAHA

  • třída mezitřída - VÝBORNÁ 3
  • Rozhodčí : Jakub Kruczek
  • ***
  • 16* 30.11.2019 - MVP CACIB PRAHA

  • třída mezitřída - VÝBORNÁ 1 CAC
  • Rozhodčí : Hana Krejčová / CZ
  • ***
  • 15* 28.10.2019 - KLUBOVÁ VÝSTAVA CHIHUAHUA KLUBU HOSTOUŇ

  • třída mladých - VÝBORNÁ 1 CAJC
  • Rozhodčí : Rafal Firts /PL
  • ***
  • 14* 27.10.2019 - SRA HÖCKENDORF - GERMAN JUNIOR CHAMPION VK

  • třída mladých - VÝBORNÁ 1 CAJC JUNIORSKÝ VÍTĚZ SAZKA BEST HÜNDE
  • Rozhodčí : Herr Hana Boelaars /NL
  • ***
  • 13* 26.10.2019 - SRA HÖCKENDORF

  • třída mladých - VÝBORNÁ 2 RES KLUB + VDH CAC
  • Rozhodčí : Herr Peter van Baaren-Grob /NL
  • ***
  • 12* 21.09.2019 - KLUBOVÁ VÝSTAVA KCHČ VÍLANEC
  • třída mladých - VÝBORNÁ 1 CAJC
  • Rozhodčí : Ljožič Želko / SR
  • ***
  • 11* 25.08.2019 - GERMAN WINNER SHOW LIEPZIG 2019

  • třída mladých - VÝBORNÁ 2
  • Rozhodčí : Brotánková /CZ
  • ***
  • 10* 24.08.2019 - IA LIEPZIG 2019

  • třída mladých - VÝBORNÁ 2, RES KLUB + VDH CAC
  • Rozhodčí : 
  • ***
  • 9* 03.08.2019 - KRAJSKÁ VÝSTAVA KLADNO
  • třída mladých - VÝBORNÁ 1, VÍTĚZ TŘÍDY, KRAJSKÝ VÍTĚZ
  • Rozhodčí : Alena Košťálová
  • ***
  • 8* 14.07.2019 - NÁRODNÍ VÝSTAVA MLADÁ BOLESLAV
  • třída mladých - VÝBORNÁ 1, CAJC, BEST OF JUNIOR
  • Rozhodčí : Václava Rybárová
  • ***
  • 23.06.2019 - INTERCANIS
  • třída mladých - VÝBORNÁ 3
  • Rozhodčí : Rafal First
  • ***

  • 8* 25.05.2019 - SPECIÁLNÍ KLUBOVÁ VÝSTAVA KCHČ ŠIMANDA
  • třída mladých - VÝBORNÁ 3
  • Rozhodčí : Tino Pehar
  • ***

  • 7* 01.05.2018 - KLUBOVÁ VÝSTAVA CHIHUAHUA KLUBU HOSTOUŇ
  • třída mladých  - VÝBORNÁ 3
  • Rozhodčí : Antonín Mudra
  • ***
  • 7* 21.04.2019 - MVP CACIB PRAHA
  • třída mladých  -  VÝBORNÁ 2
  • Rozhodčí : 
  • ***
  • 7* 14.04.2019 - 10. IRA CHEMNITZ 2019
  • třída mladých  - VELMI DOBRÁ 2
  • Rozhodčí : 
  • ***

    6* 31.3.2019 - SRA HÖCKENDORF

  • třída mladých - VÝBORNÁ 4
  • Rozhodčí : Linda Reinelt Gebauer (D)
  • ***
  • 5* 30.3.2019 - SRA HÖCKENDORF 
  • třída mladých - VÝBORNÁ 1 CAJC VK+VDH, BOJ, BEST HÜNDE, BEST OF BREED, BISS JUNIOR
  • Rozhodčí : Ray O´Neill / Irland
  • ***
  • 4* 02.12.2018 - MVP CACIB PRAHA

  • třída štěňat - Velmi nadějná 1
  • Rozhodčí : Adam Ostrowsi /PL
  • ***
  • 28.10.2018 - SLOVENSKÝ ŠAMPION ŠTĚŇAT
  • 3* 28.10.2017 - DANUBE CACIB BRATISLAVA
  • mezitřída - VELMI NADĚJNÁ 1
  • Rozhodčí : I. Vojteková / SK
  • ***
  • 2* 27.10.2017 - DANUBE CACIB BRATISLAVA
  • mezitřída - VELMI NADĚJNÁ 1
  • Rozhodčí : C. Garhöfer / AT
  • ***
  • 1* 26.10.2017 - DANUBE CACIB BRATISLAVA
  • mezitřída - VELMI NADĚJNÁ 1
  • Rozhodčí : J. Šuster / SK

 

  •  

ADRIATIC CUP

23.04.2021 21:42

DUO CACIB BITOLA

27.03.2021 00:17

Vrh Z

20.03.2021 00:00

KCHČ

21.08.2020 21:21

vrh X

11.06.2020 20:01

ČESKÁ ŠAMPIONKA

03.02.2020 08:41

Záznamy: 1 - 10 ze 134
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>